انبار فروش

هدف از راه اندازی بخش انبار فروش، ارسال قدرتمند حمل و نقل محصولات برای مشتریان، سالم رساندن سفارشات مشتری به مقصد است؛ بدون آنکه هیچ آسیبی به محصولات وارد شود. برنامه ریزی های دقیق که برای بارگیری، حمل و نقل محصولات شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران، انجام شده است، موجب گشته، تمام فرآیندهای بارگیری محصولات به نحو احسن انجام گیرد؛ به این صورت، کمترین ضربه و حداقل فشار به محصولات بارگیری شده وارد می شود. شرکت آهنگری به منظور مکانیزه کردن و افزایش بهره وری فرآیند بارگیری، تجهیزات انبارداری و بارگیری کالا را به طور کامل فرآهم کرده است. تمام سفارشات مشتریان با استفاده از تجهیزات لیفتراک، بالابرها و جک پالت، با دقت و ظرافت ویژه از انبارها به داخل وسایل نقلیه، بارگیری می شوند. این ماشین آلات، مراحل بارگیری محصولات را از انبار کارخانه به کامیون ها و وانت ها ساده تر ساخته اند.

روش‌های حمل و نقل در شرکت آهنگری

ماشین آلات و خودروهایی که در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران، برای حمل و نقل و ارسال محصولات به مشتریان استفاده می شوند، همگی از بهترین مدل ها بوده و از نظر ظرفیت، متنوع هستند. با توجه به اینکه میزان سفارشات مشتریان چقدر باشد، از کامیون های سبک، سنگین و متوسط و تریلی ها برای ارسال محصولات تا مقصد مورد نظر استفاده می شود.

درباره پرسنل واحد انبار فروش

شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران، افتخار دارد که تمام فرآیند بارگیری و تخلیه سفارشات مشتریان را توسط کادر مجرب و متخصص انجام دهد. همه پرسنل بخش حمل و نقل با سابقه 20 ساله در این حوزه، تجربه چینش مناسب محصولات در داخل ماشین ها را به نحو مطلوب داشته، به گونه ای که هیچ آسیبی به محصولات مختلف وارد نشود. نیروهای متخصص در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران، در قسمت حمل و نقل به خوبی می دانند در کدام یک از ماشین های حمل کننده باید چگونه محصولات را بچینند. پرسنل آموزش دیده شرکت آهنگری در بخش حمل و نقل با در نظر گرفتن میزان مسافتی که باید محصولات به آن منطقه ارسال شوند، تمهیدات لازم را برای محافظت از بار داخل خودروها اجرا می نمایند.