پیام مدیریت

به درگاه ایزد منان شاکریم، که به ما توفیق داد، تا سالی دیگر را با تمام خوشی‌ها و ناخوشی‌ها به پایان رسانیده و سالی سرشار از شادی ، خبرها و رخدادهای مسرت بخش را شروع نماییم. سال 1403 را در حالی شروع می‌نماییم که با روزها و شب‌های نزول رحمت واسعه الهی مزین شده است. بر این باوریم که در ماه رحمت تمامی عرشیان از خوان نعمت الهی متنعم شده، ما نیز از این موهبت الهی بی‌بهره نخواهیم بود.
اینجانب، آغاز سال نو با ماه مبارک رمضان را، به فال نیک گرفته، امیدوارم در سال جدید شاهد رشد و شکوفایی صنعت ایران اسلامی بوده و با همت همکاران شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران، در پیشرفت و ارتقا تولید در کشور عزیزمان ایران، سربلند و موفق باشیم.
در سال جدید توفیق تمامی عزیزان، خصوصا آنانیکه یدی در صنعت و تبیین اهداف آن دارند و به نوعی در جاده‌های رسیدن به بلندای قله آرمان رفیع صنعت این مرز و بوم تلاش و مجاهدت می‌نمایند، از درگاه ایزد منان خواهانم و دیگر باره آرزومند روزهایی خوش برای تمامی عزیزان می‌باشم.
دکتر مجید باویلی تبریزی: سهامدار و ریاست هیئت مدیره شرکت های هلدینگ آهنگری . اشتالز . پولاد قطعه . گروه صنعتی فولاد خاورمیانه