صنایع نفت و گاز

تجارت نفت و گاز، یک بازیگر جهانی در بازار تجهیزات بالادستی.

بحث تامین قطعات و اتصالات در صنعت نفت بخصوص در صنایع بالادستی این حوزه (اکتشاف و استخراج) بسیار حائز اهمیت است. در این حوزه اتصالات بسیار گسترده ای مانند اتصالات فلنج کاربرد حیاتی دارند. اتصالات فلنج دو لوله با قطر مختلف را بهم متصل می کند. فلنج ها به کمک پیچ و مهره بهم متصل می شوند و در زمان لزوم تغییر لوله، نیاز به برشکاری وجوشکاری لوله ها نیست و به راحتی با باز کردن پیچ و مهره ها می توان اقدام به تغییر نمود. از دیگر قطعات قابل تامین برای این صنایع میتوان به زانویی 90 و 45 درجه، انواع سه راهی و چهار راهی و کوپلینگ نیز اشاره کرد.
تولید این فلنج ها با استانداردهای ASTM A181استاندارد برای فولاد کربنی آهنگری شده برای مصارف عمومی لوله کشی، ASTMA182 استاندارد برای فولاد آلیاژی و ضد زنگ آهنگری شده، ASTM A350استاندارد برای فولاد کربنی و کم آلیاژ آهنگری شده برای کاربردهای دما پایین و ASTM A105B تولید فولاد کربن آهنگری، انجام می پذیرد.
ما در مجموعه شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران توانایی تامین انواع قطعات صنایع نفت و گاز را طبق درخواست مشتری براساس استانداردهای جهانی ، در کمترین زمان، بهترین قیمت و بالاترین کیفیت دارا می باشیم.