انبار

اهم وظایف این واحد

انبارش و نگهداری اقلام خریداری شده (اعم از مصرفی ،اموال وتجهیزات) براساس کد کالاهای مربوطه در محل مناسب
تهیه و تنظیم نظارت بر امور خرید در قالب گزارشات خرید و موجودی ها
درخواست خرید و پیگیری اقلام پر مصرف و روتین شرکت
همکاری با شرکت اشتالز در زمینه دریافت و تحویل و نگهداری مواد اولیه
اختصاص مواد اولیه به قطعات در قالب برنامه های تولیدی و نظارت بر نحوه فعالیت تمامی انبارهای شرکت
با تجهیزات و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری موجود در انبار مواد اولیه این شرکت قادر است تا سقف حدود ۷۰۰ تن مواد در روز بارگیری و تخلیه نماید.

انبارهای شرکت در قالب سه بخش تقسیم بندی شده اند که به شرح ذیل می باشند

انبار سرپوشیده قالب و ابزار: که حدود ۱,۸۰۰ متر مربع مساحت سطح و حدود ۷,۲۰۰ متر مربع مساحت طبقات دارد که مجهز به یک دستگاه لیفتراک ۴ تنی و دو دستگاه جرثقیل سقفی ۱ و ۳/۲ تنی می باشدT علاوه بر این انبار فوق مجهز به سیستم یکپارچه اطلاعات می باشد که وضعیت قالب و ابزار موجود در شرکت بصورت آنلاین در دسترس تمامی حوزه های مربوطه قرار می گیرد.

2. انبار مواد اولیه : که حدود ۷,۵۰۰ متر مربع سوله مسطح و حدود ۵,۰۰۰ متر مربع فضای سرباز قفسه بندی شده زیر جرثقیل می باشد . این انبار مجهز به دو دستگاه جرثقیل سقفی ۵ تنی و یک دستگاه ۷ تنی و نیز دو دستگاه لیفتراک ۷ و ۱۰ تنی که ما را قادر خواهند کرد تا روزانه حدود ۷۰۰ تن مواد بارگیری و تخلیه گردد. این انبار قادر به ذخیره سازی سالانه حدود ۲۰,۰۰۰ تن مواد نیز می باشد.

3.  انبار یدکی و ابزار مصرفی : این انبار دارای حدود ۱,۳۶۰ متر مربع مساحت که مجهز به یک دستگاه لیفتراک برقی و قفسه بندی مدرن که تمامی کالاها را کلاسه بندی و کد بندی شده و براساس شرایط استاندارد نگهداری کالا , نگهداری می کند. این انبار نیز همانند سایر بخش های شرکت مجهز به سیستم یکپارچه اطلاعات مدیریت می باشد که بصورت مدون و برنامه ریزی شده اقدام به درخواست خرید، نگهداری و تحویل کالا ها به مصرف کننده می نماید و گزارش مربوطه را در اختیار تمامی واحد های شرکت قرار می دهد.