Failed to load licensing components!

Please RE-INSTALL / REPAIR SKIN! DO NOT UNINSTALL THEME which will cause unrecoverable data loss!

Get Aggregated RSS


همزمان با روزهای پایانی سال 97 حسب دستور ریاست محترم هیات مدیره جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ، مدیران حوزه ها موظف شدند...

تقدیر از کارگران نمونه اسفند 97

همزمان با روزهای پایانی سال 97 حسب دستور ریاست محترم هیات مدیره جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ، مدیران حوزه ها موظف شدند نسبت به معرفی کارگر نمونه قسمت شان بر اساس معیارها و شاخص های مربوطه اقدام نمایند.

 

همزمان با روزهای پایانی سال 97 حسب دستور ریاست محترم هیات مدیره جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ، مدیران حوزه ها موظف شدند نسبت به معرفی کارگر نمونه قسمت شان بر اساس معیارها و شاخص های مربوطه اقدام نمایند. در همین راستا و بر اساس این معیارها ، نفرات حوزه ها مورد سنجش قرارگرفته و در نهایت 24 نفر که حائز بالاترین رتبه بودند معرفی شدند. بعد از معـرفی نفـرات طی مراسم باشکوهی با حضور ایشان ، اعضاء هیئت مدیره ، معاونین و مدیران ، این عزیزان مورد تشویق قرارگرفتند و با اهداء لوح سپاس و نیز پاداش نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال (هر نفر) از زحماتشان در طول یکسال تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
آقای دکتر باویلی تبریزی طی صحبت هایی با سپاس از تلاش های این عزیزان ابراز امیدواری کردند که در سال آینده نیز شاهد رشد و شکوفایی شرکت آهنگری در تمامی مراحل بوده باشند و برتر در سال آینده دو برابر یا حتی سه برابر از نفرات امسال بوده باشند. همچنین در پایان این مراسم از طرف شورای اسلامی کار شرکت آهنگری به پاس قدر دانی از زحمات و تلاش های ریاست محترم هیات مدیره ، مدیر عامل و نیز قائم مقام شرکت لوح های تقدیر به همراه دسته گل تقدیم این عزیزان گردید.
ذکر این نکته حائز اهمیت است که اگر درایت و مدیریت توانمند مجموعه شرکت آهنگری و در کنار آن همدلی و همیاری کارکنان این مجموعه عظیم صنعتی نبود قطعاً شرکت آهنگری توفیقات این چنینی به دست نمی آورد. شرکت آهنگری در طول سال 97 با کسب عناوین و افتخاراتی چون کارآفرینان برتر، منتخب 500 شرکت برتر ایران و... از این قبیل ، توانسته است همواره بر قله رفیع پیشرفت و تعالی قرار گیرد و نام خود را آوازه این مرز و بوم و بلکه سایر اقصی نقاط عالم بنمایند.

 

 

 
 
برچسب ها:  دسته بندی :
about author

ابهری، روابط عمومی

ابهری، روابط عمومی

Comments (0)

    Leave a comment

    Post Comment